Úvěry a financování

Kompletní srovnání bankovních produktů, posouzení bonity klienta resp. určení maximální výše požadovaného úvěru a vhodné doporučení.

Spotřebitelské
úvěry

Výběr a sjednání nejlepší nabídky
úvěru dle Vašich potřeb

Hypoteční
úvěry

Výběr a sjednání hypotéky na Vaše vysněné bydlení

Podnikatelské
úvěry

Úvěr na rozvoj a inovaci Vašeho podniku nebo živnosti

Kontokorentní
úvěry

Úvěr určený pro krátkodobé vyrovnání finanční rezervy

Leasingy pro
občany a firmy

Způsob jak financovat pořízení
nového vozidla, výrobního stroje...

Úvěry pro
SVJ a BD

Úvěry určené pro společenství
vlastníků jednotek a bytová družstva

Spotřebitelské
úvěry

Výběr a sjednání nejlepší nabídky úvěru dle Vašich potřeb

Hypoteční úvěry

Výběr a sjednání hypotéky na Vaše vysněné bydlení

Podnikatelské
úvěry

Úvěr na rozvoj a inovaci Vašeho podniku nebo živnosti

Kontokorentní
úvěry

Úvěr určený pro krátkodobé vyrovnání finanční rezervy

Leasingy pro
občany a firmy

Způsob jak financovat pořízení nového vozidla, výrobního stroje...

Úvěry pro
SVJ a BD

Úvěry určené pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva

Spolupracujeme
s více než 20

bankovními, leasingovými
a spořitelními společnostmi

Všechny varianty
úvěrů a financování

všechny druhy úvěrů,
kreditní karty, leasingy...

Aktuálně řešíte, nebo budete řešit malou rekonstrukci, přestavbu bytu, výměnu vybavení nebo nákup vozidla? Nebo si chcete půjčit od banky bez sdělení účelu?

V tom případě jste zde správně!

Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku. My od Vás získáme potřebné údaje, spočítáme bonitu, porovnáme za Vás nabídky všech bank, dáme Vám na výběr ty nejlepší a následně připravíme žádost, kterou už jen podepíšete a my odešleme ke schválení do banky. Podpis úvěrové smlouvy následně zajistíme na pobočce dané banky v místě Vašeho bydliště (pokud tam banka má pobočku, případně vybíráme nejbližší místo v okolí).

Požádejte si o nabídku, stačí nám zaslat základní údaje o všech měsíčních příjmech a výdajích včetně jiných závazků (jiné splácené úvěry apod.), věk žadatele, počet vyživovaných dětí a představu o výši úvěru.

Rozhodli jste se, že chcete začít bydlet ve vlastním? Nejrychlejší způsob, jak toho dosáhnout je, zejména pro mladé, financování hypotékou. Netvrdíme, že je to jeden z nejvýhodnějších produktů na úvěrovém trhu, ale je to závazek, který Vám pomůže splnit si určitý sen o vlastním bydlení. Ať už je to krásný 6+KK domek někde u písčité pláže u krásné české přehrady, nebo úchvatný střešní 5+1 byt s terasou v centru s výhledem na celé město, je to jedno.

Naším úkolem je posoudit Vaši bonitu, abyste měli představu o možné výši úvěru, porovnat nabídky od všech bank, které poskytují hypotéky na českém trhu, doporučit Vám tu nejlepší, pomoci s vyplněním a odesláním žádosti o úvěr, zajistit případnou návštěvu odhadce a domluvit podpis úvěrové smlouvy na nejbližší pobočce banky.

Zajímá Vás více? Nebojte se na nás obrátit! Stačí nám v emailu nechat pár informací a kontakt na Vás.

Chce svůj podnik dále rozvíjet a inovovat nebo chcete pořídit firemní vozidlo či stroj, ale potřebujete větší množství peněz najednou? Nebo ve firmě řešíte problémy s CashFlow, protože Vaši odběraté mají dlouhé splatnosti faktur a vy potřebujete nakupovat materiál a platit mzdy?

Od toho jsou tu právě tyto typy úvěrů, které se v těchto případech podnikům vyplatí!
Rádi za Vás zjistíme, která banka Vám kolik půjčí, za jakých podmínek a která nabídka je nejvýhodnější. Poté sepíšeme žádost, Vy ji podepíšete a my zašleme do banky. Následně zařídíme možnost podpisu na nejbližší pobočce vybrané banky ve Vašem okolí.
Zašlete nám požadavek, zanechte kontakt a pojďme si domluvit schůzku.

Stává se Vám, že máte v měsíci často výdaje dříve než příjmy a pak se potýkáte s placením až po splatnosti a to třeba i s úroky z prodlení?

Pro tyto účely jsou tu kontokorentní úvěry, které Vám krátkodobě mohou pomoci v nesnázích. Banky je nabízí od 1 000 Kč až do 300 000 Kč pro fyzické osoby. U ponikatelů a firem je to hodně individuální a banky se většinou řídí dle obratů podniku. Dobu zadluženosti má převážná část bank neomezenou, některé ale i jen půl roku. Vedení takového kontokorentního účtu bývá až na výjimky zdarma.
Teď ale i k té negativní části tohoto typu úvěrů: je to jeden z nejdražších úvěrových produktů, né-li nejdražší. Úrokové sazby se pohybují v rozmezí okolo 8,3 – 22 % p.a.. Vyplatí se zejména u subjetů, které potřebují krátkodobě narovnat své CashFlow (tok peněz), aby stihli platit včas faktury a nutné výdaje a aby byli následně schopni kontokorent doplnit v co nejkratším období.

Na podobném principu fungují i kreditní karty, které Vás nechají přečerpat bankovní účet do sjednaného minusového limitu. U kreditních karet jsou na tom úroky velmi obdobně, některé sahají až k 27 % p.a., ale oproti kontokorentu nabízejí banky bezúročná období až 55 dnů. Bezúročné období je opravdu zajímavý benefit, k němu však banky ještě nabízejí možnost cashbacku a slev u vybraných partnerů.
Kreditní karty tedy nemusí být zlem ve Vašich financích, nicméně je potřeba vést své finance svědomitě a přistupovat k nim zodpovědně, aby nedocházelo k přílišnému zadlužování. Kreditní kartu můžeme doporučit z hlediska výhod, ale je dobré mít po ruce nějakého dobrého finančního konzultanta, který Vám poradí, jak s takovou kartou zacházet a jak se nezadlužit zbytečně.

Takové konzultanty máme právě u nás! Neváhejte se na nás tedy obrátit se žádostí o nabídku a my Vám s tím rádi pomůžeme. Zanechte nám také kontakt.

Chystáte se řešit pořízení vozidla, stroje nebo jiné movité věci, ať už do firmy nebo jako soukromá osoba? Pak může být skvělým řešením právě finanční leasing. Existují u nás dva typy finančního leasingu, které leasingové společnosti nabízejí.

Běžný finanční leasing
U finančního leasingu jde o to, že financovaný předmět zůstává majetkem leasingové společnosti, dokud není celý splacen. Poté přechází vlastnické právo na zákazníka. Tím, že předmět vlastní leasingová společnost, snižuje si riziko při nesplácení zákazníkem, neboť může využít § 207 Trestního zákoníku o „neoprávněném užívání cizí věci“. Zákazník se proti nemožnosti splácení, např. v pracovní neschopnosti, může krýt finanční rezervou, nebo pojištěním proti neschopnosti splácet.
Z daňového pohledu, což primárně řeší podnikatelé a firmy, leasing funguje jako finanční pronájem s následnou koupí pronajaté věci. V případě, že se dodrží minimální délka leasingové smlouvy, je možné leasingové splátky započítávat přímo do daňově uznatelných nákladů. Délka smlouvy může být přitom kratší, než skutečná délka odepisování této věci. Finanční leasing se vyplatí zejména soukromým osobám, nebo podnikům, které plánují užívat vozidlo déle než pět let. Podnikům, které drží vozidla kratší dobu a mají jich více než jedno, se vyplatí spíše operativní leasing.
Často se také místo operativních leasingů využívá financování pomocí neúčelových úvěrů, aby se vozidlo mohlo ihned napsat na zákazníka. V takovém případě je třeba srovnat si vedle sebe výhody a nevýhody obou druhů financování. To lze samozřejmě konzultovat s námi.

Zpětný leasing (nepřímý finanční leasing)
Jedná se o „speciální“ formu finančního leasingu, kdy majitel dopravního prostředku, výrobního stroje, nemovitosti atp. tuto věc může prodat do leasingové společnosti, která mu na ni poskytne finanční leasing. Původní majitel pak tuto věc užívá jako nájemce a splácí leasingové splátky. Cílem je získání aktuálně potřebné hotovosti. Po splacení leasingu je majitelem opět původní zákazník.
Takový leasing může být výhodný i v případě, že zákazník chce tento majetek chránit např. před věřiteli či exekucemi, protože tito věřitelé by se mohli jen složitě domáhat svých pohledávek skrze majetek, který je napsaný na leasingovou společnost.

Zanechte nám v požadavku o nabídku i svůj kontakt, rádi Vám navrhneme konstruktivní řešení.

Díky spolupráci se společností OK KLIENT a.s. a jejími partnery dokážeme pro naše klienty zajistit i nabídky operativních leasingů.

Operativní leasingy se vyplatí zejména podnikatelům a firmám, které využívají větší množství vozidel, jezdí často a pravidelně chtějí obměňovat vozový park. Tento typ leasingu se pak u podnikatelských subjektů tváří jako pronájem a lze si tak celé splátky uplatňovat jako daňově uznatelné výdaje/náklady. Hlavními výhodami jsou zejména pravidelné servisy a údržba vozidel, sezónní uskladnění pneumatik, asistenční služby, možnost zapůjčení náhradního vozu apod.. Součástí splátky bývá většinou i komplexní pojištění a administrativní poplatky.

Nezapomeňte nám v žádosti o nabídku zanechat kontakt.

Pojištění odpovědnosti se sjednává pro případ právním předpisem stanovené povinnosti pojištěného nahradit újmu vzniklou jiné osobě při ublížení na zdraví nebo škodu vzniklou jiné osobě poškozením či zničením hmotné věci v souvislosti s oprávněně prováděnou činností.

Potřebuje Vaše město nebo obec financovat své rozvojové či investiční projekty? Nebo potřebujete předfinancovat dotaci? Neváhejte se na nás obrátit. Skrze spolupráci se všemi bankami na českém trhu pro Vás dokážeme udělat hned několik nabídek, kde si lze vybrat, jak a za jakých podmínek financování budete čerpat.

Popište nám svůj požadavek do žádosti o nabídku a nezapomeňte nám zanechat svůj kontakt, budeme rádi spolupracovat.

Pro tuto službu hledáme vhodného partnera, který nám pomůže zprostředkovávat tyto typy úvěrů, pro občany pracující v Německu, nebo občany s příjmy v EUR.